konutturknet
@konut_turk
konutturk_haberler.rss
Lüks Projeler
Real Estate Turkey News
Konutturk E-bülten
26 Nisan 2015 - Pazar

KONUT kategorisi
18 Mart 2014

Nef Ataköy Fiyat Bilgisi!

Yenibosma Çobançeşme aksında yükselecek olan Nef Ataköy projesinde lansmana özel olarak metrekare fiyatları 3.500 liradan başlayacak..

Timur Gayrimenkul markası Nef'in Yenibosna Çobançeşme aksında 22.000 metrekarelik arsa üzerinde konumlandırdığı Nef Ataköy projesinde 6 blokta 2 bine yakın bağımsız bölüm yer alacak. Projede ayrıca  yürüyüşyolu, dükkanlar, mağazalar, cafeler, restoranlar da bulunacak. 

 

Yaklaşık 10 gün sonra satışa çıkması beklenen ve lansmana özel olarak metrekare fiyatlarının 3.500 dolardan başlayacağı Nef Ataköy'de lansman sonrası fiyatlar 5.000 dolara yükselecek.

 

http://www.nef.com.tr/

 
 
 
 
 
 
ETİKETLER:
 
Haber kaynak: konutturk.net
 
 
 
KONUT
kategorisinden benzer haberler
Göksu Tower Güneşli satılık daireleri 315 bin TL’den başlıyor. Göksu Tower Güneşli’de 36 ay 0 faizle taksitlendirme seçeneği bulunuyor.
Park Yücesoy'da fiyatlar 400 bin liradan başlayıp 430 bin liraya kadar yükseliyor. Projede banka kredisi kullanmak mümkün.
Avrupa Konutları Kale projesinden daire sahibi olabilmek için 25 peşinat ile banka kredisi kullanabilirsiniz.
24 ay 0 faizle konut sahibi olunabilen Güverte Evleri Beylikdüzü fiyatları 240 bin TL’den başlıyor…
Yalova’nın Termal bölgesinde yükselen MiaThermal’in en büyük özelliği, dünyaca ünlü termal sıcak suyunun projenin sosyal alanlarında kullanılabilecek olması.
Beyttürk Orman, yürüyüş parkurları ve denize 50 metre uzaklıktaki konumuyla Çınarcık’ın en gözde projesi olma özelliğine sahip.
konutturk.net luksprojeler.com realestateturkeynews.com ekokobi.com