konutturknet
@konut_turk
konutturk_haberler.rss
Lüks Projeler
Real Estate Turkey News
Konutturk E-bülten
22 Eylül 2014 - Pazartesi

KONUT kategorisi
18 Mart 2014

Nef Ataköy Fiyat Bilgisi!

Yenibosma Çobançeşme aksında yükselecek olan Nef Ataköy projesinde lansmana özel olarak metrekare fiyatları 3.500 liradan başlayacak..

Timur Gayrimenkul markası Nef'in Yenibosna Çobançeşme aksında 22.000 metrekarelik arsa üzerinde konumlandırdığı Nef Ataköy projesinde 6 blokta 2 bine yakın bağımsız bölüm yer alacak. Projede ayrıca  yürüyüşyolu, dükkanlar, mağazalar, cafeler, restoranlar da bulunacak. 

 

Yaklaşık 10 gün sonra satışa çıkması beklenen ve lansmana özel olarak metrekare fiyatlarının 3.500 dolardan başlayacağı Nef Ataköy'de lansman sonrası fiyatlar 5.000 dolara yükselecek.

 

http://www.nef.com.tr/

 
 
 
 
 
 
ETİKETLER:
 
Haber kaynak: konutturk.net
 
 
 
KONUT
kategorisinden benzer haberler
Özyurtlar İnşaat, müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak Nlogo İstanbul ve 1Coastal City projelerinde tüm konutları sıfır faizle satışa sundu. Kampanya kapsamında dileyen herkes N ...
Pekdemir İnşaat’ın Evimiz Kocaeli projesinde başlattığı tarihi fırsatlarla dolu kampanya yoğun ilgi görüyor. Teslimine sadece 10 ay kalan projede uygulanan yüzde 0.50 faiz oranı, peşi ...
Nef Merter 13 ve Nef Ataköy 22, Cityscape Dubai 2014'te uluslararası yatırımcılarla buluştu. Nef, projelerinin satış başarısını yurtdışındaki fuarda imza atacağı yeni işbirlikleriyl ...
Alanları 165 - 341 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+2 tipte dairelerin yer aldığı projede fiyatlar 550 bin liradan başlıyor.
Haliç Panorama projesi İstanbul Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa'da inşa ediliyor. Projede yer alan konutların satış süreci devam ediyor.
Satışların hala devam ettiği Terrace Mix projesinde fiyatlar 117 bin 200 liradan başlıyor.
luksprojeler.com konutturk.net realestateturkeynews.com